Sākumlapa Pakalpojumi Ainavu dizaina projekts
   
Ainavu dizaina projekts PDF Drukāt E-pasts:

Zemes gabala ainavas dizaina projekta izveide sākas ar mūsu izbraukumu uz norādīto vietu, lai iepazītos ar tā apkārtni. 

Topošā ainavas dizaina projekta koncepcija ir atkarīga no daudziem parametriem.

Pirmkārt, veidojot teritorijas ainavas dizaina projektu jāņem vērā apgabala visas iespējas: augsnes kvalitāti, gruntsūdeņu līmeni, ūdens noteci lietus un sniega kušanas laikā, apgabala orientācija pēc debess pusēm un daudz ko vēl.

Otrkārt, teritorijas ainavas projekta izveide ir atkarīga no tā, kādā stāvoklī atrodas teritorija. Projektējot mēs cenšamies maksimāli ņemt vērā visus esošos reljefa elementus, apgabalā augošos kokus un krūmus.

Treškārt, kas ir pats svarīgākais mūsu darbā, veidojot apgabala ainavas dizaina projektu, mēs cenšamies ņemt vērā visu tur dzīvojošo priekšlikumus. Jo tikai veiksmīgs, visiem ģimenes locekļiem piemērots, dizaina projekts ir panākumu ķīla vēlākiem zemes gabala labiekārtošanas darbiem.

Parādīsim ainavas dizaina projekta izveides secību. Pirmajā etapā mēs izstrādājam nākošā dārza vairākus variantus (2-3 skices), balstoties uz sākumā izvirzītām prasībām, objekta labiekārtošanas un apgabala īpatnību analīzes rezultātiem. Dotajā etapā no piedāvātajiem variantiem vajadzēs izvēlēties to vienīgo, kurš Jums der vislabāk. Bez šaubām, Jūs varat labot un kombinēt piedāvātās skices, apvienojot vai papildinot dažādus variantus. Skiču apspriešanas rezultatā tiek saskaņots beigu variants un ainavas dizaina projekta kopējā koncepcija, kura arī kļūs par generālā plāna pamatu.

Ņemot vērā visus Jūsu vēlējumus, labojumus un precizējumus, tiek izveidots apgabala ģenerālais plāns. Ģenerālajā plānā tiek attēlotas ēkas, būves, celiņi, laukumi, koku un krūmu stādīšanas vietas, atklātās zālienu telpas, puķu dobes, ūdenstilpnes un tamlīdzīgi objekti.

Pamatojoties uz apstiprinātu ģenerālo plānu, tiek sagatavoti citi rasējumi, shēmas, tāmes un tiek veikti aprēķini.

 
Reklāmkarogs